Zpět do obchodu

Registrace

O nás

PŘÍBĚH ROLLOR® 

 S cestovní taškou Rollor nepotřebujete obaly a vaky na obleky

jak to začalo – inspirace Sushi 

„Na cestě k předložení mé diplomové práce jsem se rozhodl, že si dám něco k jídlu. Sushi na mém talíři vypadalo krásně a logicky, zatímco taška na oděvy, která visela vedle mě, se zdála být nepraktická. Tak se zrodila myšlenka srolovat oblek, podobně jako suschi. Zůstávala jen jediná otázka, jak zařídit, aby se oblek nepomačkal: tak vznikl náš patentovaný okraj.“

Teun van der Laan, zakladatel Rollor Technology

Kdo jsme 

 Cestovní tašky Rollor - geniální způsob, jak zabalit oblek na cestu.

 

Rollor Technology je nizozemská společnost, která od roku 2013 vyrábí patentovanou technologii Rollor po celém světě. V naší nabídce naleznete nejen charakteristické výrobky pro koncové uživatele, ale i výjimečné marketingové nástroje v podobě tašek Rollor s logem vaší společnosti a ve vašich barvách, nebo jedinečné řešení balení a přepravy oděvů pro e-shopy. Rollor je dobrým partnerem pro všechny, pro které je důležitá snadná a elegantní přeprava, obleků, šatů, nebo jiných oděvů a to bez mačkání. 

JAK TO FUNGUJE

Technologie Rollor spočívá ve srolování oděvu, aby nedocházelo k přehybům. Pomačkání zabraňují naše patentované okraje, díky kterým váš oděv zůstane bez viditelných ohybů, či jiných známek pomačkání. Zvýšené okraje totiž eliminují ostrý úhel a jakýkoliv vnější tlak. Vše, co je mezi okraji, se nemůže zvrásčit, nebude špinavé a nemůže být poškozeno. Rollor představuje ideální řešení pro přepravu různých typů společenských oděvů, ať už jedete na služební cestu, dovolenou, nebo doručujete oděvy zákazníkům.


ZÁRUKA ROLLOR®

 Tašky na oblek Rollor zabrání mačkání, snadno se s nimi manipuluje a dobře vypadají.

SPLNÍME VAŠE OČEKÁVÁNÍ

Vystupte na svých cestách z davu. Díky taškám Rollor získáte:

  • Oděv připravený k oblečení ihned po příjezdu: Vše mezi ráfky zůstane bez ohybů, čisté a nepomačkané. 
  • Ochranu oděvu, proti různým vlivům počasí. 
  • Patentovaný výrobek z kvalitních materiálů.
  • Výrobek s dlouhou životností.
  • Záruku 2 roky.
  • Elegantní a stylový výrobek. 
  • 100% garanci spokojenosti. 
  • Zjednodušíte si cestování; cestujete s úsměvem  a radostí.

 

PATENT ROLLOR®

Technologie Rollor je patentovaná technologie, která umožňuje snadné a chráněné balení a přepravu oblečení a to bez ohybů, nebo mačkání. Technologie je založena na dvou principech: oděv se nepřekrývá a není na něj vyvíjen tlak. Vaše oblečení tak zůstává bez ohybů, suché, čisté a nepomačkané.