Zpět do obchodu

Registrace

Jak to funguje

JAK PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE ROLLOR® FUNGUJE

Technologie Rollor je osvědčený způsob, který zaručuje převoz cenných oděvů (například obleku, nebo večerních šatů) bez ohybů a mačkání. Vše, co se nachází pod a mezi svislými ráfky, zůstane rovné, čisté a suché. Rollor je jediná technologie, která zaručí perfektní výsledek za každých okolností.
 
Naši filozofii designu lze připodobnit ke snaze vyvíjet produkty jako letadla: Celek je více než souhrn všech dílů. Každá část výrobku má svoje jasné místo a důvod. Nic neschází, ani nepřebývá. Každému detailu se pečlivě věnujeme.
 
Holandský design: Rollor je 100% holandská společnost. Vyvíjíme stylové a trvanlivé produkty, které vás ochrání před zklamáním, jenž může přivodit pomačkání drahých obleků a šatů během přepravy. Naše designové studio je mistrem v překvapování zákazníků úžasnými designy, které překračují očekávání jak v oblasti funkčnosti, tak i vzhledu.
 
základní princip cestovních tašek rollor:

cestovní taška na oblek Rollor


Podívejte se na video, představující princip fungování tašek Rollor (EN titulky):
 


ŽIVOTNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naše produkty navrhujeme a vyrábíme tak, aby vydržely co nejdéle a aby je bylo možné na konci jejich životnosti ekologicky recyklovat. Neustále hledáme způsoby, jak udělat náš unikátní okraj zcela recyklovatelný. Každá součástka je vyrobena z co nejtrvanlivějších materiálů. 

Ale naše touha po celkové udržitelnosti jde mnohem dále, než jen do výběru materiálů. Společnost Rollor například používá pouze dodavatele šetrné k životnímu prostředí a díky dlouhé životnosti výrobků je můžete využívat po dlouhou dobu. 

Navíc, díky technologii Rollor vyžaduje oblečení mnohem méně časté opravy a nevzniká zde tak často riziko škody během přepravy. Díky tomu, že nemusíte oblek tak často vozit do čistírny, dochází k menší spotřebě energie a vody. 

TESTOVÁNÍ

Technologie Rollor peošla náročným testováním. Použité materiály a technologie podléhají pečlivému výběru. Po letech testování kvality a výkonu můžeme zaručit trvanlivý produkt s dlouhou životností. Rollor je plně v souladu s přáními zákazníků a poskytujeme 100% garanci spokojenosti.

Tašky Rollor jsou vhodné pro různé druhy obleků a jiných oděvů. Více než 95% veškerého oblečení je možné uložit do bezpečné zóny našeho patentovaného okraje. Díky tomu přečká Vaše cestování bez ohybů a mačkání.

 Máte zkušenosti o které byste se s námi rádi podělili? Pokud ano, kontaktujte nás!


jak zabalit oblek na cestu - Rollor Premium